Cześć, tu Karol. Wyjątkowa impreza wymaga wyjątkowej muzyki. Powiem więcej, muzyka jest jednym z istotniejszych elementów przyjęcia weselnego, mówię to nie tylko jako artysta, ale jako szef muzyczny w radiu, który na co dzień słucha setek nagrań wybierając tylko te najlepsze.

Wesele powinno z zasady integrować gości, a muzyka, szczególnie tak, która łączy pokolenia, jest najważniejsza. Zadowoleni goście, tańczący w rytmie rock’and’roll’a, gorącej latynoskiej lambady czy ikon amerykańskiej kultury popkultury, to od lat sprawdzony sposób na idealną integrację muzyczną.

Na każdym weselu serwuję idealnie ułożone zarówno polskie jak i zagraniczne przeboje. M. in. usłyszymy ponadczasowe przeboje Abby, Boney M, Beatlesów, Black Lace, a także przeboje polskich artystów tj. Perfect, Dżem, T. Love, Anny Jantar – to taki koktajl przebojów ze szczyptą obecnie lansowanych przeboje z różnych gatunków muzycznych, czyli muzyka lekka łatwa i przyjemna.

Każdy z Was ma dodatkową możliwość wyboru ulubionych własnych przebojów. Może być to piosenka przy której poznaliście się, albo to ulubiony przebój mamy.

Charakter przyjęcia weselnego zawsze omawiam z Wami na spotkaniu, podczas którego dowiecie się jak na weselu łączy można połączyć rocka’nd’roll’a, jazz i disco-polo.

Wasze Wesele będzie dla mnie kolejną wspaniałą okazją do wyjątkowego artystycznego prowadzenia przyjęcia od powitania na sali, przez pierwszy taniec, krojenie tortu, podziękowania dla Rodziców, Świadków, Dziadków i oczepiny, aż po zakończenie nad ranem.

Poza przebojowym prowadzeniem proponuję także sympatyczne zabawy. Konkurs pokoleniowy, budowa domu dla Pary Młodej, wspólna integracja w tańcach narodowych, to przepis na udaną zabawę weselną. Proponuję ich dla Was do wyboru ponad 40, ale oczywiste jest, że na Weselu takiej ilości nie wspólnie nie przerobimy i zazwyczaj jest to kilka wybranych propozycji.

Wesele nie odbyłoby się także bez wznoszenia kulturalnych toastów, za zdrowie Państwa Młodych jak i zacnych gości. Taki element jest stały i powtarzalny wraz z odśpiewaniem Sto Lat.

Zadzwoń i zapytaj o Wasz Termin! +48 603 600 591

Jeśli chcesz o coś na szybko dopytać zadzwoń (tel. +48 603 600 591) – szanuję Twój czas na pisanie wiadomości w formularzach.